Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 48M2 VO KARPOS

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 13:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава двособен стан со површина 48м2 во Карпош, на улица Рузвелтова. Станот е комплетно опремен и располага со дневна соба, една спална соба, купатило и балкон.
Се наоѓа на 3 кат од вкупно 5 ката и има лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 48 m²
Греење: Централно
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Запад
Адреса: ул. Рузвелтова

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1012

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA GARSONJERA OD 38m2 VO KISELA VODA 10 000 МКД
SE IZDAVA KAT OD KUKA 35m2 VO KOZLE 8 000 МКД
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 75m2 VO CENTAR 550 ЕУР
SE IZDAVA 3SOBEN STAN 70M2 VO CRNICE 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione