Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 100м2 ВО КАРПОШ

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 02 Dhj 16:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Se izdava kompletno namesten stan vo Karpos- vo neposredna blizina na Mida centar.
Stanot e komplet opremen za dolgorocen prestoj.
Podzemen parking.
Stanot se izdava na podolg period.

Luxury furnished apartment for rent in Karpos area. Apartment is on the 5th floor(with elevator), 2 bedrooms, aircondition, cable tv, internet, fully equipped kitchen.
Parking space in garage.
Apartment is available only for long-term lease.

ШИФРА 6487

Доколку го барате идеалниот стан контактирајте не веднаш за да ви спремиме бесплатна понуда на станови според ваше барање.

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione