Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 74M2 VO KARPOS

620 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 16:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава трособен стан 74м2 во Карпош 2 во комплекс Мида. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна медијапан, купатило + гостинско wc и балкон (3.5м2). Се наоѓа во зграда на 7 кат од вкупно 9 ката. Зградата има лифт.
Број на соби: 3
Квадратура: 74 m²
Греење: Централно
Спрат: 7 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 2
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Север
Адреса: ул. Орце Николов

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1075

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione