Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 90m2 VO KARPOS

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 22 Shk 11:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава 3-собен стан 90м2 во Карпош, спроти Олимпико. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило, тоалет, балкон и подрум. Се наоѓа во зграда на 1 кат од вкупно 4 ката. Зградата нема лифт.

Број на соби: 3
Квадратура: 90 m²
Греење: Централно
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 2
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: бул. Теодосиј Гологанов

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3955

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione