Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dupleks

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Boro 22 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава наместен стан дуплекс 115 м2 кај Млечен ресторан
Leaflet
Në fillim