Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN OPREMEN TAFTALIDZE 1

170 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 22 Gush 16:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
ЕВ.БРОЈ 4033

АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА ОПРЕМЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 ВО БЛИЗИНА НА ГИМ.ГЕОРГИ ДИМИТРОВ.ГРАДСКО ПАРНО НА 3/4 КАТ БЕЗ ЛИФТ.МОЖЕ И 2-3 СТУДЕНТИ.

ЦЕНА 170 ЕВРА

КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim