Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN 40m2 VO KARPOS

10 000 MKD /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 27 Jan 17:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава наместен еднособен проширен стан 40м2 во Карпош. Станот располага со кујна, трпезарија, салон, реновирано купатило со машина за перење и сушење алишта, и голем балкон. Се наоѓа во мирна околина со парк, на ул.Карпошово Востание, во близина на Сити Мол. Греењето на станот е централно, гледа на северозападна страна и има паркинг простор. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата нема лифт.

Број на соби: 1
Квадратура: 40 m²
Греење: Централно
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Северозапад
Адреса: ул. Карпошово востание

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4751

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione