Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kompletno namesten stan vo Karpos

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: MIki 05 Sht 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплетно наместен трособен стан на ул. Рузвелтова 5а 6 кат. Станот има дневна, кујна, трпезарија, две спални со две купатила. Вкупната квадратура изнесува 78 м2 + 13 м2 тераса. Станот е ориентиран на југ, со комплетен поглед на Водно.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione