Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA MNOGU UBAV STAN VO KARPOS 1

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 16 Sht 13:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Luksuzen stan za prodazba vo Ostrovo Aerodrom 62 000 ЕУР
ULTRA MODEREN STAN VO AERODROM 73 500 ЕУР
Stan 65m2 vo Taftalidze 1 65 000 ЕУР
Stan so 2 spalni sobi vo Kisela Voda 55 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Многу убав, полунаместен двособен стан во Карпош 1, во близина на Симпо. Станот се издава со комплетно опремена кујна, плакари, бања, комода за телевизор. Станот е на 4-ти кат, зградата има лифт, јужна ориентација.

Цена 220 евра
Ев. Бр. 26732
Контакт: Филип 078 / 339 361
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Ubavo ureden stan vo Porta Vlae 300 ЕУР
EKSTRA KUKA VO DRACEVO 0 МКД
SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN STAN VO CRNICE OD 76m2 330 ЕУР
STAN OD 100M2 VO AERODROM 84 600 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione