Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan 65m2 vo Karpos 1

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Goran Dje 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Се издава целосно наместен и опремен стан во Карпош1, позади Симпо до полициската станица. Станот е комплетно реновиран и погоден за фамилија или млад брачен пар. Одлична локација. 65м2, на 4ти спрат со две спални (поврзани), централно парно, клима уред, машина за садови, машина за перење. Има тераса и сопствен подрум. Станот е слободен од 1ви Јуни 2019
Në fillim