Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA namesten stan od 60m2 vo Karpos

0 MKD

Jepet me qera nga: Darko 19 Qer 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava namesten stan vo Karpos 1 pozadi Simpo. Stanot e 60 m2 plus terasa od 15 m2 na prvi sprat so pogled kon parkot.
kontakt tel. 071556848 - Tode
072261043 - Darko
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione