Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN STAN 47m2 TAFTALIDZE 1

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности "GDP" 07 Maj 14:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности "GDP"
070/227-552
Leaflet
Се издава комплетно опремен стан, никогаш невселуван, во Тафталиџе 1, на 7 кат, во нова зграда. Во цената е вклучено и сопствено, подземно паркинг место.
Ев.Број 174
цена 250 Евра фиксна
контакт 070/227-552
Агенција за недвижности "GDP"
070/227-552
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione