Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NOV STAN VO KOMPLEKS MI - DA

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 07 Korr 15:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
FINSKA BARAKA ZA DEMONTIRANJE TAFTALIDZE 2-EVTINO -
NOV TROSOBEN OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE 1 350 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO GJORCE PETROV 1 38 250 ЕУР
TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 65 000 ЕУР
Се издава нов двособен стан во Карпош 2 во Комплекс МИ-ДА, со површина од 57 м2 на 6-ти спрат со 2 лифта.
Станот се издава комплетно наместен и располага со дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања и тераса.
Со станот следува и паркинг место.

Цена: 300 еур месечно

Шифра: ИС 10142
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590 075454595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
BARAKA / PLAC VO TAFTALIDZE 2 190 000 ЕУР
NOVI NAMESTENI STANOVI VO NVOO LISICE 150 ЕУР
NOVI STANOVI KAJ PESTALOCI -
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
Në fillim