Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN 64m2 VO KARPOS

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 Jan 14:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава нов трособен стан со површина од 64м2 во Карпош.
Нова градба Август 2017.
Се наоѓа до Ресторан Лира.
Станот е на 1 кат (високо приземје) во зграда со 7 ката. Стан Бр.1. Зградата има лифт.
Станот располага со 2 спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, купатило, гостински тоалет и тераса.
Опремен е со подно греење и клима со инвертер.
Има и сопствен затворен гаражен простор.

Број на соби: 3
Квадратура: 64 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Празен
Лифт: Да
Година на градба: 2017
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Гаража
Ориентација: Запад

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 863

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione