Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava opremen stan vo Karpos 3

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Иљчо 20 Qer 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава опремен стан на ул.Никола Парапунов бр 27 2/14 Карпош 3.
Иљчо
070 593-556
Leaflet
Në fillim