Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava povolno dvosoben stan vo Karpos 3

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Robert 19 Qer 15:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Robert
EXTRA POVOLNA CENA ZA TROSOBEN STAN 200 ЕУР
 STAN DVOSOBEN NA ULICA MAKEDONIJA EXTRA PONUDA 250 ЕУР
Top cena za stan vo Kisela Voda 200 ЕУР
Prekrasen stan vo KARPOS 4 so odlicna cena 220 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra 1050
Stanot e so posebna spalna, dnevna so trpezarija, osebno kujna i banja.Na 3 kat , so centralno parno i klima.Kompletno opremen, kabelska i wi-fi.
Vseliv od 01.07.19
Kontakt 070 317 369
Leaflet
Robert
SE IZDAVA EXTRA TROSOBEN STAN KAJ AMERICAN COLLEGE 250 ЕУР
EXTRA CENA ZA TROSOBEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Se izdava dvosben stan vo star Aerodrom -
Top cena dvosoben stan vo Aerodrom do Zeleznicka 200 ЕУР
Në fillim