Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA PRAZEN CETVOROSOBEN STAN KAJ MIDA

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 07 Dhj 09:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 65m2 VO KISELA VODA RASADNI 200 EUR
NOV 3-SOBEN STAN 77m2 VO KISELA VODA 70 000 EUR
Se izdava moderno opremen nov stan vo Debar Maalo 250 EUR
URBAN LIVING KUKA VO PRZINO 92 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se izdava prazen cetvorosoben stan kaj Mida 90m2.Se naogja na juznata strana prema fakultetite. Stanot ima 3 sobi plus dnevna i kujna. Vo dogovor so gazdata bi se stavile i kujnski elementi. Pogoden i za deloven prostor.
Cena: 400 evra + danok
Kontakt: 078967010
078430293
Agencija Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING STAN VO AERODROM 95 000 EUR
4 soben nov stan sproti City Mall 118 650 EUR
URBAN LIVING PREKRASEN STAN AVTOKOMANDA 67 000 EUR
 LUKSUZEN NOV STAN SO DVOR VO CRNICE 1 300 EUR
Në fillim