Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KUKA VO TAFTALIDZE

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 04 Shk 02:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
Family House izdava lux stan vo Bunjakovec 600 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO RASADNIK 220 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM - DO POLIKLINIKA 9 500 МКД
SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 300 ЕУР
AGENCIJA FAMILY HOUSE IZDAVA POLUNAMESTEN A MOZE I SKROZ PRAZEN STAN VO KUKA,KARSI SIMPO,POZADI STANICATA NA MAL ODMOR I NA 400m OD KATASTAR.STANOT SE NAOGA NA PRIZEMJE VO PRIVATNA KUKA,SO TRI SPALNI SOBI,CENTRALNO GREENJE KOE SE PLAKA 6 MESECI.ODLICEN KAKO ZA ZIVEENJE TAKA I ZA FIRMA.
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 220 ЕУР
Family House izdava prazen stan karsi Skopjanka 200 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA UBAV TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
Deloven prostor od 95m2 vo Ohrid 2 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione