Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 41m2 vo Kozle

280 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 28 Jan 15:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Property One
NOV STAN VO KARPOS 0 MKD
KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO CENTAR 82 000 EUR
Deloven prostor vo Centar 1 640 EUR
LUKSUZEN STAN NA VODNO 0 MKD
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува модерно опремен стан во Козле со 1 спална соба , дневна просторија, кујна, купатило и тераса.

Цена: 280 евра месечно

LS077 - Property One - Агенција за недвижности
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078259681
Leaflet
Property One
Prostran deloven prostor vo Kozle 300 000 EUR
PRAZEN DELOVEN PROSTOR VO PARK R MOZE ZA IZDAVANJE 174 EUR
NOV STAN VO KOMPLEKS NASTEL 1 150 EUR
PROSTRAN STAN VO GRAND PRESTIZ 82 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione