Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan na ul. Kozle

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Marionka 28 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава стан на улица Козле 118 б од 1-ви декември.
Marionka
075318199
Leaflet
Në fillim