Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 120m2 kaj Mida

700 MKD /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMARI 19 Korr 11:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Baraka vo Lisice 90 000 ЕУР
Novi stanovi vo gradba na Mlecen 1 350 ЕУР
Stan  vo Centar na Ilindenska 88 000 ЕУР
Stan vo Centar 96 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se izdava stan kaj Mida so tri spalni ubavo namesten po cena od 700 evra.

Telefon za kontakt: 078-443-510
078-343-707
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stanovi vo Taftalidze 1 050 ЕУР
Se izdava stan dupleks vo Debar Maalo 400 МКД
Se prodava kuka vo Przino 280 000 ЕУР
Stan vo Debar Maalo 59 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione