Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 64m2 vo Taftalidze 2

Jepet me qera nga: Biljana 27 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava kata od kuka vo Taftalidze 2, 64m2 so dve spalni. Cena po dogovor !
Biljana
071781229
Leaflet
Në fillim