Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 65m2 vo Kozle

290 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Tatjana Manailova 25 Jan 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stanot se naogja vo naselba Kozle karshi Olimpiko. Zgradata e so lift i centralno parno greenje. Stanot e na 4 kat i e namesten. Se sostoi od dve spalni sobi, dnevna so trpezarija, kujna, kupatilo i dve terasi.
Tatjana Manailova
070 367 397
Leaflet
Në fillim