Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 85m2 vo Karpos 4

Jepet me qera nga: Издавач 04 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава стан во Карпош 4. Целосно опремен и спремен за вселување. Има 85м2. Цената е по договор и доколку сте заентересирани повеќе информации можете да добиете на контакт телефонот.
Издавач
078/270-617
Leaflet
Në fillim