Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan trosoben vo zgradata na Nastel

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ленче 10 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава трособен (празен) стан, скроз нов, со кујна, 62 м2, во зградата на Настел, пред гимназија Ѓорѓи Димитров.
Ленче
072260939
Leaflet
Në fillim