Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 2

0 EUR

Jepet me qera nga: љупчо 18 Qer 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 2 КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН .ПОГОДЕН ЗА СТУДЕНТИ И СЕМЕЈСТВО.
љупчо
070/471-605
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione