Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 4

Jepet me qera nga: Александар 27 Qer 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам стан во Карпош 4, на 100м од Скопје сити мол, уредно наместен и сочуван, со греење на струја и дополнително клима уред.
Александар
071349253
Leaflet
Në fillim