Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Afrodita 19 Tet 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam stan vo taftalige 2 vo blizina na studenski dom "Goce Delcev".Stanot e kompletno namesten so dve spalni sobi ima terasa i parking.Ima internet i TV.Cenata ne e fiksna i zavisi od periodot na iznajmuvanje.
Informacii na 078497877
Afrodita
078497877
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione