Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava trosoben namesten stan vo Karpos 4

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 03 Tet 09:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
Se prodava stan na prizemje od 41m2 vo Zelezara 1 050 ЕУР
Family House izdava prazen stan vo Taftalidze 1 180 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO K.VODA 220 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN POZADI MAVROVKA 300 ЕУР
Agencija Family House izdava trosoben namesten stan vo Karpos 4 za 4 studenti ili vraboteni. Stanot ima 2 spalni, dnevna soba, kujna, kupatilo i golema terasa.
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
Trosoben Stan Na Odlicna Lokacija 56 000 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA DVOSOBEN STAN POZADI U SALA 240 ЕУР
Stan od 48m2 vo Karpos 3 45 000 ЕУР
Family House izdava komforna kuka vo Kozle 450 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione