Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KOZLE

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 14 Dhj 12:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shifra: P-78763
Se izdava trosoben stan vo Kozle, 75m2 na 1vi kat. Stanot raspolaga so dneven prostor so trpezarija i kujna i dve spalni sobi. Stanot e kompletno opremen.
Cena: 400 evra + mesechni troshoci.
Leaflet
ПЕРФЕКТ
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ 250 EUR
SE IZDAVA NOV STAN VO KISELA VODA 250 EUR
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР 1 000 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 1 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione