Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava ubav tosoben stan vo Karpos 4 Antiko

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 08 Mar 09:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
AGENCIJA FAMILY HOYSE IZDAVA DLICEN TROSOBEN STAN,VO KARPOS 4,VO SAMIOT TRGOVSKI ANTIKO,NA VTORI KAT,CENTRALNO GREENJE,KLIMA VO STANOT,DVA TOALETA,PARKING PROSTOR PRED SAMATA ZGRADA,NA 5 MIN OD SITY MOLL.KE SE ZAMENI STARIOT TELEVIZOR SO NOV LCD.CENATA NEE FIKSNA
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
Se izdava namestena garsonjera vo Debar Maalo 150 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN  STAN BLIZU Z.STANICA 150 EUR
SE IZDAVA UBAV DVOSOBEN STAN VO K.VODA-BLIZU RAMPA 220 EUR
STAN SO TRI SPALNI SOBI VO AERODROM 78 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione