Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVAAT 2 NOVI STANA 50m2 VO TAFTALIDZE

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Elizabeta 02 Pri 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
TAFTALIDJE VO BLIZINA NA PEDAGOSKA SE IZDAVAAT DVA NOVI NEVSELENI STANA OD PO 50 M2 NA 2 KAT PRAZNI SO KUJNSKI ELEMENTI (NOVI) I ASPIRATOR .STANOVITE SE VEDNAS VSELIVI.MESECNA ZAKUPNINA 200 EU.
KONTAKT ( AGENCIJA ) ELIZABETA 078/65-32-33
VESNA 075/65-65-02
Elizabeta
078653233
Leaflet
Në fillim