Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVAAT DVA STANA VO KARPOS

Jepet me qera nga: ZORAN 10 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IZDAVAM DVA SOLIDNO NAMESTENI STANA OD PO 120 M2, SO POSEBNI VLEZOVI NA PRIZEMJE I 1 KAT VO KUKA BEZ GAZDI. SEKOJ OD NIV IMA PO DVE POSEBNI SPALNI, DNEVNA, KUJNA, TRPEZARIJA, KUPATILO I DVE TERASI. KABELSKA, INTERNET, KLIMA.POGODNI SE ZA SEMEJSTVA ILI VRABOTENI. CENA PO DOGOVOR. 075 821 888
Leaflet
Në fillim