Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva 3 soben stan vo Karpos 4

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Sunchica Jordanoska 05 Pri 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е во руските згради на ул."Волгоградска", наместен, со 3 посебни соби, плус кујна и голема тераса.
Sunchica Jordanoska
38972205642
Në fillim