Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 1

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Art 20 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 1
Kat 3
Greenje Struja
Cena 230 evra
Kon.tel 078 268 714
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione