Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva luksuzen Stan Vo Kozle

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novi Moznosti 21 Gush 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva luksuzen Stan Vo Kozle so DVR spalni sobi kompletno namesten Na mirba lokacija so garazno mesto pogoden Za stranci
Novi Moznosti
07820405
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione