Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN KAJ KATASTAR

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 15 Tet 11:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ID5999A

Се изнајмува комплетно опремен стан во близина на Катастар, со вкупна површина од 70м2.

Станот располага со дневна соба со трпезарија и кујна, бања и една спална соба.

Станот е на одлична локација и веднаш вселив со месечна кирија од 400eur.


Fully equipped apartment for rent near the Cadastre, with a total area of 70m2.

The apartment has a living room with dining area and kitchen, bathroom and one bedroom.

The apartment is in a great location and immediately habitable with a monthly rent of 400eur.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Leaflet
Property One
Dupleks vo Karpos 64 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO NA MIRNA LOKACIJA 300 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN LUKSUZEN STAN VO KAPI 1 400 ЕУР
STANBENO DELOVEN OBJEKT VO KISELA VODA 800 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione