Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Karpos 2 do Dramski teatar

0 MKD

Jepet me qera nga: Igor Smileski 05 Nën 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanote e so 45 m2 .so dve sobi i kupatilo .namesten
Greenje- gratsko parno
Cena po dogovor
Kontakt tel:
Mirko-070246068
Nikolina-070254612
Igor Smileski
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione