Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Karpos do City Mall

280 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Наташа 14 Jan 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се изнајмува стан во Карпош 3 веднаш до Skopje City Mall, реновиран, со парно греење, во близина на Вардар, не далеку од систина, филип втори, болница 8ми септември, училиште Јахја Кемал
Наташа
070246362
Leaflet
Në fillim