Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Kozle,sproti bivsa Alumina.

10 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Buce Ilijevski 07 Maj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Se iznajmuva stan vo Kozle,sproti bivsa Alumina. Na prizemje, 51m2, so centralno gratsko parno,klima, terasa 5m2,prazen, sekoj den od 08.00h do 21.00h Kontakt telefoni 078/685/844 i 02/3084/437
Buce Ilijevski
Leaflet
Në fillim