Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM PRAZEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 4

0 MKD

Jepet me qera nga: Илија 07 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се наоѓа во руските згради во Карпош 4 карши Discount Tinex на втор спрат. Станбена корисна површина е 57м2 + тераса и магацинче. Станот е со парно греење и ненаместен!
Цена по договор.
Илија
071 798 903
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione