Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam vednas vseliv stan vo Karpos

9 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Silvana 07 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam vednas vseliv stan vo Karpos1. Na 3kat. Namesten Nema plakari i masina za perenje. Nema parno. Ima lift.
Isklucivo bracen ili obicen par
Silvana
075/241770
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione