Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renoviran stan za izdavanje vo Taftalidze

0 MKD

Jepet me qera nga: Maja 08 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava celosno renoviran stan, nova kujna, so novi aparati, novo kupatilo, prozori, golema terasa, podrum i parking prostor.. Prekrasen miren prostor za mlad bracen par ili samohran roditel so deca ili studentki.... . Vo blizina na uciliste, pazar i Citymall i studentskiot dom Goce Delcev. Cena po dogovor!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione