Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izadava stan vo karpos 4 so garaza

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: renata 31 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava celosno opremen stan vo karpos 4 na 4 sprat odma pokraj kejot na Vardar so garazen prostor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione