Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NOV STAN OD 73M2 VO KOZLE

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Nenad 01 Pri 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
EKSTRA ureden nov stan na 1. kat (karsi Hotel Granit), na mirna lokacija, so podzemen parking i podrum. Stanot e 73m2 i ima 2 sobi, dnevna soba so trpezarija i kujna, 2 kupatila, balkon. Istiot e so sopstveno parno, kompletno e namesten. kablovska i internet.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione