Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Taftallidze Mlecen Restoran

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vera 23 Dhj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava stan vo Karpos, Taftalidze na Mlecen, 85m2, na vtori sprat. Ima dnevna, dve spalni, kujna, balkon i lodzje, kupatilo i posebno WC. Prazen stan. Vo blizina ima Vero, Tineks, Reptil, osnovno i sredno uciliste. Cena 250eur mesecno. Telefon: 070966449, Vera
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione