Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Taftalidze

0 MKD

Jepet me qera nga: Stojadin Milovanovik 10 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Se iznajmuva stan vo Taftalidje na ul Varsavska blisku do gimnazijata Georgi Dimitrov,trosoben so parno na prizemje.Odgovara za firma,za samci vraboteni ili familijarno.Stanot e namesten,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione