Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ubav stan do Vero TCC Plaza 2

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Менче 08 Mar 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Наместен стан со убав распоред и поглед во внатрешниот парк. Се наоѓа на втори кат во зградите на Гранит со зелени балкони во близина на Веро кај TCC Plaza 2 во Тафталиџе.
Менче
078 472 475
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione