Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan kaj Mi-Da

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Teuta 08 Gush 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan od 60 m2 vo Mi-Da kompleksot, na 3ti sprat, bez garaza.
Leaflet
Në fillim