Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na 10 min od Nova so pogled na Vodno

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: БОНОР инженеринг 21 Tet 15:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплетно опремен стан во населба Тафталиџе 1. Станот се наоѓа на 6-ти спрат (поткровје) спроти Гимназијата Георги Димитров. Се простира на две нивоа од кои на првото ниво се наоѓа една Бања (со туш кабина), еднокреветна соба, трепезарија, дневна, кујна и две тераси (едната ориентирана јужно со прекрасен поглед на Водно а другата западно). На второто ниво се наоѓа спална соба, една мала соба како остава и една бања (со када).
Греењето е сопствено и тоа комбинација на котле со струја, подно греење и два инвертер клима уреди марка Даикин кои значително ги намалуваат трошоците за струја. Исто така станот е опремен со систем за соларна енергија кој покрај во летните периоди корисен е и во зимските денови.
Месечната наемнина изнесува 450 евра без вклучени режиски трошоци.


Број за контакт
БОНОР инженеринг
БОНОР ИНЖЕНЕРИНГ како компанија која делува во доменот на архитектурата и градежништвото е активна од 1991 година. Во текот на годините успешно работи на проекти од различен обем и карактер, вршејќи различни типови на услуги. Компанијата има интердисциплинарен пристап во работата, од што произлегуваат бројните активности во градежниот сектор како изведувач на работи, вршејќи инженеринг, надзор, проектантски, дизајнерски и други консултантски и истражувачки услуги. За сите услуги што ги нуди фирмата поседува соодветни лиценци и овластувања за архитектите. Интегралниот пристап во услугите кои ги нуди компанијата вклучува процес на оформување и реализација на идеја, која е продукт на интелектуалниот труд на стручни лица од различни области. Сето тоа резултира со висок квалитет на крајниот продукт. Применувајќи аналитички пристап, работиме на создавање нови концепти каде посебно внимание се посветува на функционалноста, социјалниот аспект како и оформување на современ архитектонски израз. Сите досегашни работи се изработени со висок квалитет и во зададените временски рамки.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул. Боро Петрушевски бр.9/сутерен Tregoje në hartë
02 3 222 494
http://www.bonor.com.mk/
БОНОР инженеринг
02 3 222 494
Leaflet
Në fillim